ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE DLA MIESZKAŃCÓW OSIEDLA POLSKICH SKRZYDEŁ

Drodzy mieszkańcy!

Rada Osiedla „Polskich Skrzydeł” chciałaby zaprosić mieszkańców naszego osiedla do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Zaproszenie w szczególności kierujemy do dzieci wraz z rodzicami/opiekunami. Zajęcia chcielibyśmy zorganizować na hali sportowej znajdującej się w Szkole Podstawowej nr 1 na osiedlu Wojska Polskiego, w cyklu cotygodniowym. Planowana forma zajęć: sporty zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), zajęcia gimnastyczne, zawody sportowe.

Rozpoczęcie zajęć (planowany termin: Październik 2016) zostanie poprzedzone zebraniem organizacyjnym w siedzibie Rady Osiedla, które odbędzie się w drugiej połowie września. Na zebraniu zostaną omówione i ustalone wszystkie szczegóły dotyczące zajęć. O dokładnym terminie zebrania, jak również rozpoczęcia zajęć poinformujemy zainteresowane osoby telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Uczestnictwo w zajęciach dla dzieci oraz rodziców/opiekunów – BEZPŁATNE

Informujemy, że warunkiem koniecznym do rozpoczęcia zajęć będzie wystarczająca liczba uczestników. Termin zbierania zgłoszeń do 9.09.2016r.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt:

Paweł – tel. 609 260 821
Beata – tel. 790 604 538
Wanda – tel. 607 239 796
e-mail: radaosiedla@polskichskrzydel.hub.pl

Z poważaniem
Rada Osiedla “Polskich Skrzydeł”

Możliwość komentowania jest wyłączona.